KONTROLOR KVALITY

Úkolem je kontrola kvality vstupního materiálu a komponentů, a především pak kontrola kvality vyráběných dílů měřením, za použití základních měřících prostředků.

 inzerat kontrolor

 Náplň práce:

-         kontrola kvality vstupního materiálu a komponentů

-         kontrola kvality vyráběných dílů v rámci celého procesu lisování

-         provádění nezávislých kontrol (výrobků, procesů, jiných parametrů) v průběhu výroby

-         identifikace neshodných nebo z neshody podezřelých dílů

-         vedení záznamů o provedených kontrolách

-         spolupracuje s výrobou a nástrojárnou

 Nabízíme:

-         odpovídající platové ohodnocení a prémie za dosažení vytýčených cílů

-         práci ve stabilní expandující společnosti

-         pozice vhodné i pro absolventy

-         po zaškolení smlouvu na dobu neurčitou

-         zvýhodněné firemní volání

-         příspěvek na stravování

-         společné firemní akce

-         13. plat

 Požadujeme:

-         zkušenosti z kontroly kvality ve výrobní společnosti výhodou

-         minimální vzdělání SOU (nejlépe technický obor)

-         znalost čtení technické výkresové dokumentace

-         znalost práce se základními měřidly

-         důslednost, spolehlivost, manuální zručnost a časovou flexibilitu

-         samostatnost a odpovědný přístup k práci

-         schopnost rozhodnout se

-         uživatelskou znalost práce na PC

-         vhodné i pro absolventy