Kontakt

VEDENÍ SPOLEČNOSTI ───

Ing. Tomáš Motyka

Jednatel společnosti

Ing. Lubomír Cienciala

Jednatel společnosti

+420 558 343 454

Ing. Daniela Hadidová

Ředitel společnosti

+420 558 343 454
hadidova.daniela@eolza.cz

Výroba ───

Ing. Petr Korzeniowski

Technický ředitel

+420 558 343 454
korzeniowski.petr@eolza.cz

Oddělení nákupu ───

Kryštof Kuczera

Manažer nákupu

+420 558 343 484
kuczera.krystof@eolza.cz

Oddělení prodeje ───

Bc. Miroslav Marek

Manažer prodeje

+420 558 343 445
marek.miroslav@eolza.cz

Technologie ───

Mgr. Jakub Lysek

Vedoucí technologie a nových projektů

+420 558 343 468
lysek.jakub@eolza.cz

Kvalita ───

Jakub Novotný

Kvalita

+420 558 343 474
jakub.novotny@eolza.cz

kvalita@eolza.cz

Metrologie ───

Bc. Daniel Teofil

Vedoucí měrového střediska

+420 558 343 443
teofil.daniel@eolza.cz

Nástrojárna ───

Miroslav Vymazal

Manažer nástrojárny

+420 558 343 477
vymazal.miroslav@eolza.cz

CNC výroba ───

Jaroslav Juroszek

CNC výroba

+420 558 343 476
juroszek.jaroslav@eolza.cz

Personální oddělení ───

Renata Marekwicová

Personalistka

+420 558 343 493
marekwicova.renata@eolza.cz

Údržba, správa budov ───

Petr Szkandera

Vedoucí údržby a správy budov

+420 558 343 417
szkandera.petr@eolza.cz

VEDENÍ SPOLEČNOSTI ───

Ing. Tomáš Motyka

Jednatel společnosti

Ing. Lubomír Cienciala

Jednatel společnosti

+420 558 343 454

Ing. Daniela Hadidová

Ředitel společnosti

+420 558 343 454
hadidova.daniela@eolza.cz

výroba ───

Ing. Petr Korzeniowski

Technický ředitel

+420 558 343 454
korzeniowski.petr@eolza.cz

Oddělení nákupu ───

Kryštof Kuczera

Manažer nákupu

+420 558 343 484
kuczera.krystof@eolza.cz

Oddělení prodeje ───

Bc. Miroslav Marek

Manažer prodeje

+420 558 343 445
marek.miroslav@eolza.cz

technologie ───

Mgr. Jakub Lysek

Vedoucí technologie a nových projektů

+420 558 343 468
lysek.jakub@eolza.cz

kvalita ───

kvalita@eolza.cz

Jakub Novotný

Kvalita

+420 558 343 474
jakub.novotny@eolza.cz

Metrologie ───

Bc. Daniel Teofil

Vedoucí měrového střediska

+420 558 343 443
teofil.daniel@eolza.cz

Nástrojárna ───

Miroslav Vymazal

Manažer nástrojárny

+420 558 343 477
vymazal.miroslav@eolza.cz

CNC výroba ───

Jaroslav Juroszek

CNC výroba

+420 558 343 476
juroszek.jaroslav@eolza.cz

Personální oddělení ───

Renata Marekwicová

Personalistka

+420 558 343 493
marekwicova.renata@eolza.cz

Údržba, správa budov ───

Petr Szkandera

Vedoucí údržby a správy budov

+420 558 343 417
szkandera.petr@eolza.cz

KDE NÁS NAJDETE ───

KDE NÁS NAJDETE ───

OLZA, spol. s r.o.
Žihla 931
739 91, Jablunkov

IČ: 61944122
DIČ: CZ61944122
Obchodní rejstřík KS Ostrava,
oddíl C, vložka 12339

Telefon: +420 558 369 348
E-mail: olza@eolza.cz

Poptávky

Poptávky zasílejte prosím na email:
poptavky@eolza.cz
Přijímány budou pouze PDF soubory

Datová schránka
ID datové schránky: tusrdcx